sizi arayalım
Sizi aramamız için aşağıdaki formu doldurduktan sonra bize gönderin!

Adınız Soyadınız
:
E-posta Adresiniz
:
Telefon Numaranız
:
 
 
2015'den beri...
Kurumsal Kalite Politikası
Anasayfa       Kurumsal       Kalite Politikası
Kalite Politikası
Bize göre kalite, sorumluluklarımızı yerine getirirken doğru hizmeti; doğru zamanda doğru yapmak için gereken en önemli araçtır.

Hedefimize ulaşmak için belirlediğimiz strateji eğitimli profesyonel kaliteli malzeme ve hatasız çalışmanın belirlenen şartlarına göre en iyi organizasyondur.

Biz çağımızın gelişen ve değişen koşullarında müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikli kaliteli hizmeti bir defada zamanında ve sürekli sunmaktayız.

Tüm çalışanlarımız çağdaş iletişim araçlarını kullanarak ulusal ve uluslararası sanayi kuruluşları ile işbirliği içinde geleceğin sağlıklı Türkiye 'sine önemli katkılarda bulunmak için sürekli çalışmaktadır.

Topbaş Group hizmet verdiği tüm iş kollarında ulusal ve uluslararası gereksinimlerin karşılanmasında giderek artan miktarda katkıda bulunmaktadır. Yer aldığı tüm sektörlerde kalite politikası ve duruşuyla öncü olmuştur.Var olan markalarının yanı sıra ve sektöre önderlik edecek yeni alt markaların oluşmasında da kalite politikasından taviz vermeyi bir kere olsun düşünmemiştir.